KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9625503
nr 962 5503
Oidentifierad konstnär, 1600/1700-tal, Kristus med Törnekrona, 46x36
Kondition: Dubblerad, slitage
Utrop:
8.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 18 maj 2015
kl 19:38:01
11/5 22:41:08